top of page

Загальні умови та положення користування послугами

Вступ

Користування сайтом https://constructionevo.com та іншими сайтами проекту (далі «Сайт»), а також користування продуктами та послугами, що ми їх пропонуємо на сайті (надалі за текстом «Послуги» або «Сервіси»), за винятком послуг, що надаються в межах окремого письмового договору, регулюється умовами угоди (договору) між Вами (користувачем сайту) та нами — компанією constructionevo.com (далі за текстом “нами” або “ми”).

У цьому документі наведені основні положення цього договору та деякі його умови.

Для послуг, що надаються на території України, під компанією “Constructionevo.com” маються на увазі компанії вказані в розділі «Інформація про постачальника послуг», в залежності від способу оплати та замовленого продукту.

Реквізити певного постачальника послуг завжди будуть зазначені в електронній квитанції, інвойсі платіжної системи або у  виставленому рахунку.

Ухвалення умов

Якщо з вами не укладено іншого письмового договору або угоди, ваш договір з компанією Constructionevo.com завжди буде включати щонайменше ті умови та положення, що викладені в цьому документі (надалі - «Загальні умови»). Будь ласка, прочитайте ці Загальні Умови уважно.

Крім Загальних умов, ваш договір з компанією Constructionevo.com також включає Додаткові умови надання послуг, опубліковані безпосередньо на сторінці з описом продукту (послуги) або ж у направлених вам юридичних повідомленнях, що стосуються замовлених Послуг (надалі іменуються «Додаткові умови»).

Загальні умови та Додаткові умови (далі іменуються «УМОВИ») разом утворюють договір про надання Послуг.

Прийняття Умов

Для того, щоб отримати можливість користуватися Послугами, ви повинні прийняти Умови. До моменту прийняття Умов користування Послугами Constructionevo.com забороняється.

Прийняти Умови можна такими способами:

(А) вчиненням дії, що свідчить про прийняття Умов (натисканням на кнопку, проставленням галочки в чекбокс або аналогічною дією на сторінці замовлення послуг на сайті); або

(б) фактичним користуванням Послугами; у такому випадку ви погоджуєтесь із тим, що ми розглядатимемо факт користування Послугами як прийняннтя Умов.

Користуючись сайтом проекту або послугами, що пропонуються на сайті, ви приймаєте всі зазначені Умови. Якщо ви не погоджуєтесь з цими Загальними Умовами або Додатковими Умовами, опублікованими на сайті, залиште сайт та припиніть користуватись Послугами.

Предмет договору 

Предметом договору є користування сайтом, а також послугами, що ми їх пропонуємо на сайті https://constructionevo.com та інших сайтах проєкту Constructionevo.com.

Умови користування послугами та матеріалами сайту

Користувачем може бути будь-яка особа, яка приймає Умови та користується сайтом та Послугами.

Для отримання платних послуг Ви повинні мати повну дієздатність та бути особою, яка досягла 18-річного віку.

Додаткові умови та положення.

Оскільки ми надаємо безліч різних послуг, для деяких із них можуть діяти Додаткові умови використання та обмеження. Такі умови наведені у відповідних розділах сайту, на сторінках замовлення послуг («інформаційних продуктів») або у юридичних повідомленнях, що надсилаються вам (далі «Додаткові умови»). Додаткові умови є частиною вашого договору про надання послуг та користування сайтом, укладеним з нами.

Ми залишаємо за собою право вводити Додаткові умови користування сайтом та послугами, які є обов'язковими для виконання.

Послуги Constructionevo.com

Послуги та безкоштовні матеріали

 

Об'єм послуг доступних вам залежить від умов придбаного продукту та пакета послуг. Якщо ви користуєтеся послугами або матеріалами, доступними у відкритих розділах сайту та розповсюджуваними безкоштовно, ви отримуєте тільки базову інформацію з тематики.

 

Платні послуги

У разі придбання пакету платних послуг або квитка на відвідування заходу, ви отримуєте розширену інформацію, а також доступ до платного контенту. Ви можете придбати окремий продукт (пакет послуг) за одноразову плату, забронювати участь у заході (офлайн-тренінгу, семінарі, тощо) або оформити щомісячну передплату (підписку) на Послуги.

Умови користування платною підпискою регулюються відповідними Додатковими умовами (Умовами підписки, опублікованими на сторінці продукту), які ви приймаєте під час оформлення підписки.

Будь ласка, зверніть увагу, що деякі передплачені пакети послуг передбачають отримання доступу відразу до кількох сервісів та програм (курсів) навчання. Однак, якщо це не так, для отримання інформаційних матеріалів за додатковими програмами навчання вам необхідно придбати такі Послуги окремо.

Деякі програми навчання передбачають самостійну роботу та виконання певних завдань (домашніх завдань), які є частиною процесу надання послуг.

Ціни та вартість послуг

Вартість послуг публікується на сторінці замовлення послуг, на нашому сайті, а також в електронних повідомленнях, що вам надсилаються. Остаточна вартість послуг у валюті платежу (UAH) фіксується у виставленому рахунку та відображається на сторінці оплати послуг, а також у банківській виписці на вашій картці. Вартість послуг не включає додаткові комісії банків та платіжних систем.

Користування сайтом та замовлення послуг

Користуючись сайтом або Послугами, ви приймаєте всі без винятку УМОВИ договору, а також нашу Політику конфіденційності. Якщо ви не погоджуєтесь зі змістом зазначених документів, залиште сайт і припиніть користування послугами.

Якщо ви зареєструвалися на сайті або оформили замовлення на послуги, що пропонуються на сайті, або ж користуєтеся нашими послугами, ви погоджуєтесь з тим, що ми можемо надсилати вам письмові повідомлення, рекламні розсилки, інформаційні повідомлення та інші матеріали в месенджери або за номером телефону та на адресу електронної пошти, вказану під час реєстрації. В окремих випадках ви можете, за необхідності, відмовитися від їх отримання.

Ви повинні дотримуватись усіх Умов та правил, з якими вам буде запропоновано ознайомитись при оформленні замовлення або в процесі користування послугами, що пропонуються на сайті. Ви погоджуєтесь з тим, що ви не братимете участі в діяльності, яка порушує функціонування сайту, Послуг або пов'язаних з ними серверів та мереж.

Ви приймаєте повну відповідальність за будь-які порушення Ваших зобов'язань, обумовлених Умовами, а також за всі наслідки цих порушень.

Укладення угоди

Порядок формування та укладення відповідної угоди (договору) залежить від обраного вами продукту та методу оплати. Реєстрація на сайті, підписка на розсилку, оформлення замовлення та оплата Послуг на сайті (введення ваших платіжних реквізитів) неможливі без отримання вашої попередньої згоди з Умовами та нашою Політикою конфіденційності (без проставлення позначки «Я прочитав(-ла) та приймаю Умови надання послуг та Політику конфіденційності» у відповідному полі, під формою збору даних).

Момент укладання договору

Відвідуючи сайт та користуючись безкоштовними матеріалами та послугами, доступними у відкритих розділах сайту, ви укладаєте з нами Ліцензійну угоду на користування контентом. Реєструючись на безкоштовний вебінар або оформивши безкоштовну підписку на поштову розсилку, ви укладаєте з нами Договір про надання послуг. У такому випадку Договір включає Загальні Умови та Додаткові Умови користування послугами.

У разі придбання передплаченого пакета послуг, ви укладаєте з нами Договір про надання послуг у момент натискання на кнопку «Взяти участь» або «Купити» (або інше аналогічне поле). У такому випадку Договір включає Загальні Умови та Додаткові Умови користування послугами.

У разі купівлі квитків на живі заходи (форум, івент, офлайн-тренінг, інтенсив, коучинг, семінар), ви укладаєте з нами Договір купівлі-продажу квитків на захід у момент натискання на кнопку «Взяти участь» або «Купити» (або інше аналогічне поле). У такому випадку Договір включає Загальні Умови та Додаткові умови користування послугами.

У процесі оформлення щомісячної платної підписки на послуги, ви укладаєте з нами Договір про надання послуг у момент успішного введення платіжних реквізитів у форму платіжної системи. У такому випадку Договір включає Загальні Умови та Додаткові умови — Умови передплати.
У разі оплати замовлення без використання систем приймання електронних платежів Договір з вами вважається укладеним у момент оплати вами виставленого нами рахунку (або електронного інвойсу за наданим посиланням).


Придбання кількох продуктів або додаткових послуг
Ви можете одночасно придбати та користуватися однією або декількома послугами, оплативши пакет послуг, що купується, разово або оформивши щомісячну передплату.

Виправлення помилок введення

Реєструючись на нашому сайті або замовляючи послуги, ви в будь-який момент можете перервати процес оформлення покупки та виправити помилки введення до завершення процесу реєстрації або оформлення замовлення – оплати послуг, квитків або підписки. Ви також завжди можете зв'язатися з нами та повідомити про помилки введення.

Строки надання послуг

Разові послуги

Будь-які разові послуги (передплачені пакети послуг), що можуть бути придбані на сайті, можуть бути запропоновані на певний період (мати фіксований термін надання послуг). У такому разі надання послуг припиниться в момент закінчення зазначеного періоду надання послуг.

Ви розумієте та погоджуєтесь з тим, що ми можемо в односторонньому порядку переносити дату та час проведення занять (вебінарів та майстер-класів та заходів) і це не вважається порушенням договору з нашого боку.

Передплата послуг (підписка)

Підписки на наші послуги пропонуються з різними мінімальними термінами дії (мінімальний термін підписки) і автоматично поновлюються на такий самий мінімальний термін підписки до того моменту, поки ви або ми не їх скасуємо.

Щоб уникнути непорозумінь, будь ласка, зверніть увагу, що термін дії підписки визначається календарними днями, незалежно від того, користувалися ви послугами, на які підписані, чи ні.

Строк доступу до контенту

Деякі пакети послуг передбачають надання користувачеві доступу до певних навчальних матеріалів на обмежений строк. У такому випадку ви гарантовано отримаєте доступ до контенту на строк, зазначений на сторінці продукту.

Хоча ми й не будемо навмисно обмежувати доступ до зазначеного контенту, однак, після закінчення цього строку, ми не гарантуємо, що контент все ще буде вам доступний (що не є порушенням умов договору з нашого боку).

Умови бронювання (замовлення) послуг

Бронюючи послуги компанії Constructionevo.com, ви оформлюєте раннє замовлення на отримання послуг за зниженою ціною, за умови сплати вартості бронювання. Залишок вартості послуг ви зобов'язуєтеся внести в терміни і на умовах акційної пропозиції, опублікованої на нашому сайті або у письмових повідомленнях, що вам надсилаються.

За умови доплати різниці у вартості ви завжди можете переоформити замовлення на пакет послуг більшої вартості, незалежно від того, який пакет послуг ви бронювали.

Зверніть увагу, внесена вами сума (вартість бронювання) вважається завдатком і передається вами в рахунок належних платежів, на доказ укладання договору та на забезпечення його виконання. Якщо ви повністю не сплатите заброньовані послуги у зазначений термін, ми утримаємо всю суму завдатку — вартість бронювання не повертається.

Ви завжди зможете використовувати внесену вами суму (вартість бронювання) в рахунок часткової оплати інших послуг компанії Constructionevo.com протягом двох (2) календарних місяців з дня внесення завдатку – зв'яжіться з нашою службою підтримки клієнтів. Після закінчення зазначеного терміну ви втрачаєте таку можливість.

Умови оплати

Списання коштів

У разі придбання послуг, або квитка/ ваучера на відвідування заходу на сайті, в момент оформлення замовлення (успішного введення платіжних реквізитів у форму платіжної системи) відбувається разове списання суми вартості замовлених послуг.

У разі оформлення поновлюваної підписки на послуги, у момент оформлення передплати (успішного введення платіжних даних) відбувається прив'язка картки до облікового запису користувача та кошти списуються з прив'язаної картки автоматично, за мінімальний термін підписки, на умовах підписки. У разі автоматичного продовження підписки на послуги на новий період, кошти списуються як аванс, до моменту початку надання послуг у новому розрахунковому періоді.

Невиконання платіжних зобов'язань

Ми залишаємо за собою право пред'являти претензії щодо порушення встановлених строків оплати послуг. У разі неможливості списання коштів з вашої платіжної картки або чергового платежу, ми маємо право не починати надання Послуг або призупинити їх надання до моменту їх належної оплати.

Спосіб оплати

Ви можете ознайомитись із доступними способами оплати послуг на нашому сайті.

У разі оплати послуг банківським переказом, ви зобов'язані повідомити нам про здійснення платежу та надіслати зображення документів, що підтверджують оплату послуг за адресою електронної пошти, вказаною на сайті. Ви розумієте, що оплачуючи послуги банківським переказом, аюо в інший спосіб, ви також підтверджуєте вашу згоду з Умовами надання послуг.

У разі сплати нами додаткових комісій або виникнення інших витрат внаслідок відхилення платежу з вашої вини (наприклад, недостатньо коштів на картці; допустимий кредитний ліміт по картці вже вичерпано), ми залишаємо за собою право додатково списати з вашої картки/рахунки суму фактично понесених нами витрат.

Ми зберігаємо за собою право, у будь-який момент, на свій розсуд, змінити спосіб оплати замолвених послуг, та/або відмовитися від запропонованого раніше способу оплати, запропонувавши альтернативні способи оплати.

Способи оплати, що підтримуються:

  • дебетовою або кредитною банківською карткою;

  • за допомогою сервісу Portmone;

  • через GPAY/APAY

Політика повернення та перенесення термінів надання послуг

Політика відмови від послуг

Після оформлення замовлення та його оплати, у кожному окремому випадку, ви отримуєте право відмовитись від послуг та запросити повернення коштів. Ви маєте право відмовитись від оплачених послуг, повідомивши нас про це у встановлений строк (період відмови).

Від дати отримання нами запиту на повернення залежить можливість повернення коштів та сума утримань, пов'язаних із поверненням.

Ви розумієте та погоджуєтесь, що, якщо ви вже почали користуватися послугами (отримали доступ до одного або кількох занять програми навчання або їх записів) протягом строку відмови, ми маємо право утримати із внесеної вами суму вартості фактично наданих послуг, на момент отримання запиту на повернення.

Політика відмови від онлайн-навчання

Ви маєте право відмовитися від онлайн-навчання (доступ до записів навчання, вебінарів та іншого платного навчального контенту) протягом чотирнадцяти (14) календарних днів з моменту підтвердження замовлення.

Якщо ви звернулися за поверненням у встановлений строк, ми зобов'язуємося повернути вам платежі, отримані від вас в якості оплати послуг. Для отримання коштів зв'яжіться з нами та оформіть запит на повернення в установленому порядку.

Якщо ви вже почали користуватися послугами протягом періоду відмови (наприклад, взяли участь в одному або кількох онлайн-заняттях або отримали посилання для перегляду або звантаження відеоуроків), ми утримаємо з внесеної вами суми вартість послуг, фактично наданих вам на момент оформлення запиту на повернення. У такому разі сума повернення визначається як різниця між загальною вартістю послуг та вартістю фактично наданих послуг.

Політика відмови від участі в офлайн-заходах

Якщо ми отримали запит на повернення:

(А) за шістдесят (60) та більше календарних днів до запланованої дати проведення заходу (івенту, воркшопу, майстер-класу, тощо) незалежно від причин відмови, ми повернемо вам усі отримані кошти (за вирахуванням комісій платіжних систем, пов'язаних із поверненням);

(Б) у період від п'ятдесяти дев'яти (59) до тридцяти (30) календарних днів включно до запланованої дати проведення заходу, незалежно від причин відмови – ми повертаємо отримані кошти за утриманням п'ятдесяти (50) % від сплаченої суми;

(В) у період від двадцяти дев'яти (29) до п'ятнадцяти (15) календарних днів включно до запланованої дати проведення заходу, або майстер-класу, незалежно від причин відмови – ми повертаємо отримані кошти, за утримання сімдесяти п'яти (75) % від сплаченої суми;

(г) менш ніж за п'ятнадцять (15) календарних днів до запланованої дати проведення заходу, а також після початку заходу (або першого дня заходу) та пізніше – ми не здійснюємо повернення. Ми утримаємо всю суму авансу як компенсацію збитків, завданих односторонньою відмовою від договору.

Оформлення повернення

Для відмови від послуг та оформлення повернення напишіть нам на електронну адресу organizator@constructionevo.com, ми підтвердимо отримання запиту відповідним повідомленням за електронною адресою, вказаною вами при оформленні замовлення. Якщо ви не отримаєте письмового підтвердження отримання запиту на повернення протягом 24 годин з моменту його надсилання,  зверніться до нашої служби підтримки за телефоном, вказаним на сайті.

Для оформлення повернення обов'язково повідомте нам: ПІБ та електронну адресу, вказані при оформленні замовлення; назву послуги (програми навчання, тренінгу чи пакету послуг); дату замовлення; інформацію про платежі; причини відмови від а також іншу необхідну інформацію.

Ви розумієте, що якщо ви порушите порядок оформлення запиту на повернення або не надасте нам зазначену інформацію, ми маємо право відмовити вам у поверненні і не розглядати ваше звернення.

Наслідки відмови від послуг

Якщо ви оформили запит на повернення у вказаний термін, ми повернемо вам кошти протягом шістдесяти (60) днів з дня отримання запиту.

Для повернення коштів ми скористаємося тим самим способом платежу, який ви використовували для оплати послуг. Ми утримаємо із суми повернення всі додаткові комісії банків та платіжних систем, пов'язані з поверненням платежу.

Якщо ви не користувалися послугами (не взяли участь у заході, не переглянули доступні вам заняття) не з нашої вини або відмовилися від користування послугами з порушенням термінів та встановленого порядку, ми не відшкодовуємо вартість таких послуг.

Особливі умови відмови та додаткові гарантії повернення

Ми безперечно залишаємо за собою право встановлювати інші правила відмови для окремих послуг (програм навчання, продуктів, живих заходів, вебінарів, інтенсивів тощо) або надавати вам додаткові гарантії безумовного повернення, публікуючи особливі умови відмови від послуг на сторінці замовлення продукту.

Перенесення термінів надання послуг

Не пізніше двох (2) місяців з дати оплати Послуг (здійснення першого платежу) Ви маєте право запросити перенесення термінів надання Послуг на інші календарні дати та пройти навчання з наступним потоком курсу (на умовах аналогічного пакету послуг, еквівалентного придбаному за вартістю). У такому випадку повернення коштів не здійснюється, а ми повідомимо вам нові можливі календарні дати навчання. Перенесення термінів надання Послуг можливе не більше одного разу.

Для дотримання встановленого терміну вам достатньо повідомити нас у порядку, встановленому для оформлення запиту на повернення.

Ми безперечно зберігаємо за собою право встановлювати інші правила перенесення термінів надання послуг для окремих продуктів, публікуючи додаткові Умови перенесення на сторінці продукту.

Закінчення періоду відмови

У випадку, якщо Послуги були надані у повному обсязі до закінчення терміну відмови (наприклад: ви вже отримали доступ до всіх уроків та матеріалів) та/або до моменту отримання запиту на повернення, повернення коштів не здійснюється.

У разі отримання запиту на повернення (відмови від послуг) з порушенням встановлених строків відмови повернення коштів не здійснюється.

Використання коштів на оплату іншого продукту

Не пізніше двох (2) місяців з дати здійснення платежу, ви маєте право запросити зарахувати сплачені кошти в рахунок оплати будь-якого іншого нашого товару (послуги). Якщо вартість продукту, що купується, перевищує розмір внесеної вами суми (депозиту), ви зобов'язуєтесь доплатити різницю до початку надання Послуг. Якщо сума депозиту перевищує вартість замовленого продукту, різниця вартості не повертається.

Для дотримання встановленого терміну ви повинні повідомити нас у порядку, встановленому для оформлення запиту на повернення.

Закінчення періоду відмови

У випадку, якщо Послуги були надані в повному обсязі, до закінчення терміну відмови (наприклад: ви вже отримали доступ до всіх уроків та матеріалів) та/або до моменту отримання запиту на повернення, повернення коштів не здійснюється.

У разі отримання запиту на повернення (відмови від послуг) з порушенням встановлених строків відмови повернення коштів не здійснюється.

Використання контенту та інтелектуальної власності Constructionevo.com

Залежно від придбаних вами послуг, ви отримуєте доступ до контенту (інформаційних та навчальних матеріалів), авторські та суміжні права на який захищені або у будь-якому випадку належать нам, незалежно від факту реєстрації та території їхньої дії.

Користуючись послугами, ви отримуєте право переглядати контент та використовувати його в особистих цілях на умовах цієї угоди на весь період надання послуг, якщо інше не передбачено додатковими умовами замовленого продукту.

Торгові марки

На всі назви брендів та товарні знаки, що згадуються на сайті, включаючи назви брендів та товарні знаки, що належать третім особам, поширюється дія застосовного законодавства. Їхнє згадування на сайті або в навчальних матеріалах компанії Constructionevo.com не означає, що вони не захищені правами третіх осіб.

Знак для товарів та послуг Constructionevo.com зареєстрований та належить нам. Ви не можете використовувати вказаний знаки для товарів та послуг без нашої письмової згоди.

Авторські матеріали

Всі матеріали, розміщені на сайті https://constructionevo.com та інших сайтах проекту, а також матеріали, що надаються вам під час надання платних послуг (контент), є об'єктом авторського права, виключні права, на використання якого належать компанії Constructionevo.com, незалежно від факту реєстрації та території їх дії.

Користуючись послугами компанії Constructionevo.com, ви отримуєте право використовувати освітній контент в особистих некомерційних цілях. Вартість комерційного використання авторських матеріалів оцінюється у п'ятдесят тисяч (50 000,00) гривень за один календарний місяць використання.

Копіювання, переробка, модифікація, повне або часткове використання, публічне відтворення та розповсюдження матеріалів, розміщених на сайті, або наданих вам під час навчання, так само як і використання контенту в комерційних цілях, без письмового дозволу правовласника, суворо заборонено та переслідується згідно з чинним законодавством.

Зверніть увагу! Придбання доступу до навчального контенту "в складчину" або передача ваших облікових даних для доступу до послуг третім особам заборонено - це піратство.

Ви попереджені, що фотографування, аудіо-, відеозапис процесу навчання (семінарів, майстер-класів, вебінарів та живих заходів) суворо заборонено. У разі порушення цієї вимоги ви не будете допущені до отримання послуг.

Порушення прав

Будь-яке порушення прав інтелектуальної власності переслідується відповідно до законодавства країни надання послуг та міжнародного законодавства і тягне за собою настання цивільної, адміністративної та кримінальної відповідальності.

У разі виявлення фактів незаконного використання нашої інтелектуальної власності (використання бренду; копіювання або переробка матеріалів курсу, або їх поширення; купівля доступу до курсу “в складчину” та передача облікових даних для доступу до навчання третім особам та ін.), ми маємо право припинити надання послуг та заблокувати обліковий запис порушника, без відшкодування вартості навчання.

Ми маємо право на свій вибір вимагати від порушника повного відшкодування збитків, заподіяних таким порушенням або виплати порушником компенсації у розмірі подвійної плати за правомірне використання об'єктів інтелектуальної власності, за кожний випадок неправомірного використання.

У разі відмови порушника від добровільної виплати компенсації ми будемо змушені звернутися до правоохоронних органів, ініціювати кримінальне переслідування порушника та стягнути грошову компенсацію у примусовому порядку.

Відповідальність за послуги неналежної якості

Приписи закону

Положення чинного законодавства про захист прав споживачів щодо претензій щодо надання послуг неналежної якості поширюються на відносини, що виникають, незалежно від Загальних та Додаткових Умов. Обсяг прав споживача, наданих вам законом, у будь-якому разі не може бути зменшений.

Застереження про гарантії

Ми не даємо жодних гарантій, що користування послугами Constructionevo.com принесе вам досягнення фінансових та будь-яких інших результатів. Інформація, яку ви отримаєте в процесі користування платними та безкоштовних матеріалами сайту, носить рекомендаційний характер.

Купуючи платні послуги або користуючись безкоштовним контентоі, ви погоджуєтесь, що використовуєте контент виключно на свій розсуд і несете за це відповідальність.

Constructionevo.com не несе жодної відповідальності за можливий недоотриманий вами прибуток, репутаційні та інші ризики, які можуть виникнути під час використання матеріалів сайту. Результати, які ви отримуєте в процесі використання стратегій та рекомендацій, розміщених на сайті, залежать від багатьох факторів, які мають виключно індивідуальний характер і залежать від того, хто навчається. До них належать ваші індивідуальні здібності до навчання, сумлінне виконання домашніх завдань, рекомендацій та стратегій, які ви отримуєте у процесі навчання, а також факторів бізнес-середовища, ринків та економічних коливань у момент використання вами стратегій та знань.

Результати різних користувачів можуть значно відрізнятися при користуванні одними й тими самими послугами. Розміщені на сайті кейси та історії успіху наведені як демонстрація результатів конкретних людей, і не є обіцянкою чи гарантією досягнення вами тих самих результатів, навіть у разі копіювання стратегій та дій, які були вжиті цими людьми для досягнення певних фінансових та інших результатів. Використовуючи матеріали, ви відмовляєтеся від судових позовів та інших форм претензій до нас щодо отриманих вами результатів у процесі використання контенту та користування послугами.

Ви розумієте, що ваша незгода з думкою наших тренерів чи спікерів, методикою та змістом програм навчання не є підставою для повернення коштів.

Відповідальність сторін 

Загальні положення

У разі порушення сторонами зобов'язань, надання недостовірної інформації під час укладання або під час виконання договору, сторони несуть відповідальність у встановленому порядку.

Ми несемо відповідальність за: порушення Умов та порядку надання послуг; надання послуг неналежної якості.

Ви несете відповідальність за: достовірність та правильність реєстраційних та платіжних даних, вказаних вами у процесі реєстрації на сайті або оформлення замовлення; використання третіми особами ваших облікових даних, для отримання доступу до платних Послуг; несанкціоноване розповсюдження чи незаконне використання матеріалів, розміщених на сайті або отриманих в ході надання Послуг; поширення недостовірних відомостей про нашу компанію, які ганьблять нашу ділову репутацію (наклеп); порушення Умов користування послугами; порушення умов платежу; втручання в роботу сайту та доступних сервісів або спробу отримати до них доступ в обхід наших інструкцій.

Обмеження відповідальності

Наша сукупна відповідальність за будь-яким позовом або претензією обмежується сумою придбаної послуги неналежної якості або з порушенням встановлених договором строків.

Ми не несемо відповідальності за: неможливість надання послуг з причин незалежних від нас, включаючи форс-мажор, порушення роботи ліній зв'язку, несправність обладнання та програмного забезпечення, що не належить нам; за повні або часткові переривання надання послуг, пов'язані із заміною обладнання, програмного забезпечення або проведення інших робіт, викликаних необхідністю підтримання працездатності та розвитку технічних засобів (за умови попереднього сповіщення користувача); порушення безпеки обладнання та програмного забезпечення, що використовується вами для отримання послуг; втрату конфіденційної інформації або її частини, якщо в цьому немає нашої вини; будь-які збитки третіх осіб, які виникли не з нашої вини.

У разі порушення нами строку надання послуг наша відповідальність обмежується виключно продовженням строку надання послуг, або наданням послуг у нові строки до повного виконання зобов'язань.

Відповідальність наших працівників та агентів

У тих випадках, коли наша відповідальність обмежена або виключається, таке ж обмеження відповідальності або її виняток стосується наших працівників чи агентів.

Відповідальність за розміщуваний контент

Обмеження відповідальності за розміщення контенту

Ви несете відповідальність за контент та матеріали, які ви розміщуєте на нашому сайті, в особистому кабінеті, а також у соцмережах або наших чатах. Ми не несемо відповідальності за розміщені вами матеріали та не здійснюємо їх відстеження.

Відповідність вимогам законодавства

Розміщуючи власний контент, ви зобов'язані дотримуватися вимог законодавства України та країни, де ви перебуваєте. У будь-якому випадку забороняється публікація контенту порнографічного, сексуального характеру, та такого, що пропагує насильство, садизм, дискримінацію, або містить загрози чи наклеп.

Крім того, ваш контент також не повинен порушувати права третіх осіб. Це стосується майнових та особистих немайнових прав третіх осіб, у тому числі прав інтелектуальної власності (наприклад, авторські права або права на товарний знак, чи торгове найменування). Ви також зобов'язуєтесь не порушувати права третіх осіб під час розміщення коментарів/ відгуків, фото профілю або будь-яких зображень, які ви публікуєте.

Ми маємо право у будь-який момент видалити або перемістити розміщений вами контент, якщо вирішимо, що він порушує права третіх осіб або вимоги законодавства. Якщо ж ви порушуєте зазначені принципи розміщення контенту, ми маємо право направити вам письмове попередження та тимчасово заблокувати ваш обліковий запис, призупинити надання послуг, або розірвати контракт в односторонньому порядку.

Відшкодування збитків

Якщо ви порушуєте вказані вимоги, ви зобов'язані відшкодувати нам збитки, яких ми зазнали у зв'язку із задоволенням претензій третіх осіб (чиї права ви порушили). Ми залишаємо за собою право пред'являти вам відповідні претензії та інші вимоги в порядку регресу.

Строк дії Умов

Умови умови та положення користування послугами Constructionevo.com діють доти, доки не будуть змінені або відкликані нами.

Припинення дії (відкликання) Умов не впливає на будь-які юридичні права, зобов'язання та відповідальність, які діяли для Вас та компанії Constructionevo.com, та виникли до моменту припинення дії Умов.

Строк дії договору 

Договір про користування сайтом (матеріалами сайту) вважається укладеним на невизначений строок та діє, доки не буде розірваний вами чи нами.

Договір про надання послуг, укладений у зв'язку з користуванням безкоштовними послугами, придбанням передплаченого пакета послуг або бронювання участі у заході, діє до повного виконання сторонами зобов'язань.

Договір про надання послуг, укладений у зв'язку з оформленням Вами платної періодичної підписки на Послуги, діє протягом строку дії підписки та, у разі продовження (поновлення) підписки, продовжується на строк такого поновлення.

Припинення користування послугами

Ви можете припинити користуватися сайтом та/ або послугами у будь-який час без зазначення причини, у порядку та на умовах, викладених у цьому документі.

Для припинення користування платними послугами, зверніться до служби підтримки користувачів за допомогою email або за телефоном, зазначеним на сайті.

Будь ласка, зверніть увагу, після того, як ви відмовилися від послуг (розірвали договір), ви втрачаєте доступ до всього придбаного контенту та доступних послуг. Якщо на момент розірвання договору (на момент припинення угоди) ви все ще маєте чинну підписку (передплату) або доступ до послуг, або ж маєте ваучер або білет на відвідування живого заходу, вартість оплачених але фактично не використаних вами послуг не повертається.

Ми залишаємо за собою право розірвати угоду з вами без зазначення причин, за умови направлення вам письмового повідомлення, не пізніше ніж за два (2) тижні до запланованої дати її розірвання. У будь-якому разі, дія договору не може бути припинена раніше закінчення мінімального оплаченого періоду підписки (передплати) або закінчення терміну надання послуг.

Ми можемо у будь-який час анулювати укладену з Вами угоду (договір) якщо:

(А) ви грубо порушуєте Умови договору (або вчиняєте дії, що свідчать про ваше небажання чи нездатність дотримуватися Умов), або

(Б) ми змушені зробити це за вимогами законодавства (наприклад, якщо надання послуг є незаконним або перестає бути законним), або

(В) компанія Constructionevo.com припиняє надання послуг у країні, в якій ви проживаєте або користуєтеся послугами, або

(Г) надання послуг стає нерентабельним (на нашу думку).

Якщо ви спробуєте втрутитися в роботу сайту, серверів та інших автоматизованих систем Constructionevo.com або порушите Умови стосовно захисту нашої інтелекутальної власності, або якщо ми запідозримо вас у цьому, ми можемо призупинити надання послуг, або повністю заблокувати вам доступ до сайту та послуг.

Передплата послуг (періодична підписка на послуги)

Кожна підписка на послуги Constructionevo.com поновлюється автоматично та має бути скасована окремо. Ви можете скасувати підписку без зазначення причин у будь-який час після закінчення відповідного мінімального строку підписки або в день закінчення періоду, на який підписка була продовжена.

Ви можете скасувати будь-яку підписку на Послуги на нашому сайті, вибравши відповідне налаштування у кабінеті користувача та відв'язавши вашу платіжну картку. Ви також можете відмовитися від передплати, надіславши нам email-повідомлення за адресою organizator@constructionevo.com.

Ми залишаємо за собою право скасувати вашу підписку, починаючи з дня закінчення мінімального періоду підписки або періоду, на який підписка була продовжена, за умови направлення вам письмового повідомлення не пізніше ніж за два (2) тижні до запланованої дати скасування.

Одностороння відмова від договору з вагомих підстав

Кожна сторона має право відмовитися від договору в односторонньому порядку з вагомих підстав.

Зокрема, ми маємо право анулювати ваш акаунт та розірвати угоду або скасувати вашу підписку, якщо ви повторно або грубо порушуєте Умови договору, а також у разі виникнення заборгованості з оплати послуг.

Персональна інформація та конфіденційність 

Ми обробляємо вашу персональну інформацію (у деяких випадках персональні дані) відповідно до нашої Політики конфіденційності, вона регламентує збір, обробку, використання та захист вашої персональної інформації. Ви завжди можете знайти актуальну версію Політики конфіденційності на нашому сайті.

Зверніть увагу, користуючись сайтом або послугами, заповнюючи будья-які реєстраційні форми на сайті, ви приймаєте нашу Політику конфіденційності та даєте згоду на збір та обробку вашої персональної інформації на вказаних умовах. Якщо ви не згодні із цим, припиніть користуватися сайтом та послугами.

Внесення змін до Умов надання послуг 

Ми залишаємо за собою право змінювати чи доповнювати ці Загальні Умови, розмістивши на цій сторінці відповідне повідомлення та нову редакцію Загальних Умов. Рекомендуємо частіше перевіряти цю сторінку та дату внесення останніх змін, зазначену у верхній частині сторінки.

У разі зміни Додаткових Умов ми розмістимо нову редакцію додаткових умов безпосередньо на сторінці з описом продукту.

Якщо ви не заперечуєте проти дійсності нових Умов та положень і продовжуєте користуватися Послугами, нова редакція Умов вважається прийнятою вами.

Ви розумієте та погоджуєтесь із тим, що користування Послугами після зміни Загальних або Додаткових Умов розглядається нами як прийняття вами цих Умов. Якщо ви заперечуєте проти нової редакції Умов, ми безперечно зберігаємо за собою право на односторонню відмову від договору в установленому порядку.

Загальні правові умови

Загальні та Додаткові Умови складють повний текст угоди (договоу про надання послуг та користування сайтом), що укладається між Вами та компанією Constructionevo.com, регулюють порядок надання Послуг (за винятком послуг, що надаються за окремою письмовою угодою) та повністю замінюють всі попередні угоди та домовленості між Вами та компанією Constructionevo.com.


Дійсність положень

За наявності розбіжностей між Додатковими умовами та Загальними умовами, положення Додаткових умов, що стосуються відповідної Послуги, мають переважну силу.

Якщо будь-який судовий орган, уповноважений розглядати це питання, визнає недійсність будь-якого положення цих Умов, то відповідне положення буде виключено з Умов зи збереженням дії інших положень Умов. Інші положення Умов, як і раніше, будуть дійсними, і їх дотримання може забезпечуватися в судовому порядку.

 

Застосовне право

Відносини сторін регулюються положеннями чинного законодавства України. У частині законодавства про захист прав споживачів застосовується законодавство країни проживання користувача.

Додаткові умови для організацій 

Якщо Ви є юридичною особою (щоб уникнути непорозумінь термін «Ви» стосовно юридичних осіб у цих Умовах означає організацію), то приватна особа, яка прийняла умови від імені Вашої організації, заявляє та гарантує, що вона уповноважена діяти від Вашого імені та має достатні повноваження, щоб приймати умови від вашого імені.

Згода на фото- відеознімання

Приймаючи УМОВИ (здійснюючи акцепт оферти), Ви надаєте нам згоду на:

(А) організацію та ведення фото-, аудіо- та відеознімання, а також вебтрансляцій відкритих занять та заходів (сесій, розборів та групових занять), що проходять за вашої участі;

(Б) використання компанією Constructionevo.com фото- та відеоматеріалів, що містять ваше зображення, а також ваш голос і ваше виконання з рекламною метою (у тому числі на їх переробку та розміщення в мережі Інтернет).

Інформація про постачальника послуг

ОЛД СКУЛ ЕДЖЕНСІ (ТОВ)

Україна, 04078, місто Київ, вулиця Данченка Сергія, будинок 3 

Реєстраційний код 43955211

 

ГОЛОВАЧ ЮРІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ (ФОП)

Україна, 04205, місто Київ, ПРОСПЕКТ ОБОЛОНСЬКИЙ, будинок 16 

Реєстраційний код 2907304559

bottom of page