top of page
Фотограф Ларін Андрій _Larin_photo Larin.net.ua 0015.jpg

Подія пройшла 8 грудня 2023 року в UNIT.City в Києві та супроводжувалася онлайн-трансляцією.

Вдруге відбувся Construction Evolution Forum — захід, який обʼєднав інноваторів зі сфер будівництва та ІТ

Організатори ставили за мету зібрати амбітних людей для діалогу про відбудову України за допомогою надсучасних будівельних технологій та інструментів. Цілей досягали ретельним підбором спікерів, які були готові надати якісний контент без пустих балачок. Лише кожен четвертий доповідач, який подавав на розгляд свою заявку був погоджений для виступу.

Фотограф Ларін Андрій _Larin_photo Larin.net.ua 0028.jpg

Спікерами CEF стали:

Андрій Боровський, маркетинг-стратег будівельного ринку та маркетинг-директор ТМ Ceresit. Тема: «Роль IT в будівельній галузі. Кейси». Говорили про ресурси, інновації та процеси, що потрібні нам для відновлення України.

Наталія Присухіна, директорка школи управління будівельними проєктами PRO PM. Тема: «Інформаційна система управління будівельною компанією. Успішні кейси». Розбирали, що таке TQ та шукали замінники російському програмному забезпеченню.

Тарас Демкура, засновник та власник Budmall Center, віцепрезидент ICC Ukraine, ментор у Board. Тема: «Модульне будівництво та його розвиток в Україні». Мова йшла про готові модульні, каркасні та сіп-панельні будиночки, перші з яких отримали сім’ї, постраждалі внаслідок бойових дій.

Сергій Самусєв, бізнесмен, власник та керуючий партнер девелоперської компанії HUTJET. Тема: «Рухома нерухомість. Будинки нового покоління за технологією Prefab». Розбирали приклади реальних будинків на основі інновацій, що полегшують життя.

Фотограф Ларін Андрій _Larin_photo Larin.net.ua 0009.jpg

Андрій Боровський

Фотограф Ларін Андрій _Larin_photo Larin.net.ua 0010.jpg

Наталія Присухіна

Фотограф Ларін Андрій _Larin_photo Larin.net.ua 0021.jpg

Дмитро Аранчій

Іван Богдан, генеральний директор Winkhaus Ukraine. Тема: «PRO вибухостійкість вікон». Аналізували результати досліджень щодо вибухових хвиль та поведінки віконних конструкцій.

Дмитро Аранчій, власник та головний архітектор Aranchii Architects. Тема: «Обчислювальна Архітектура: наближення справжніх цінностей інноваційними методами». Говорили про алгоритми, що створюють простори та форми, а також про розробку протезів кінцівок.

Олександр Рябцев, партнер з розвитку бізнесу та комунікацій у Solarplexlab, засновник Startup.In.UA, експерт USF. Тема: «Гібридизація сонячних панелей — шлях до енергонезалежності». Йшлося про реальну проблему, яку створюють сонячні панелі через перегрівання та шляхи її розв’язання.

Фотограф Ларін Андрій _Larin_photo Larin.net.ua 0020.jpg

Іван Богдан

Фотограф Ларін Андрій _Larin_photo Larin.net.ua 0015.jpg

Сергій Самусєв

Фотограф Ларін Андрій _Larin_photo Larin.net.ua 0013.jpg

Тарас Демкура

Сергій Корнієнко, CEO EVO.HOUSE та Буд-Буд. Тема: «Еволюційний підхід до енергоощадження в контексті здоров’я людини». Декарбонізація, тест на герметичність, мікроклімат у приміщенні — спікер розповідав, як це пов’язано.

Ірена Брик, засновниця та CEO ISO Company. Тема: «Сонячні інновації — що це і для кого». Говорили про перевиробництво та вміння мислити глобально; про танення льодовиків та використання енергії з відновлювальних джерел.

Антон Манзул, CTO Urbanistyka Hub. Тема: «Контроль будівництва за допомогою доповненої реальності». Досліджували питання того, як зменшити обсяг марної роботи будівельників на 60%.

Віталій Артьомов, CEO та співзасновник Dystlab, експерт з автоматизації обчислень, доктор філософії. Тема: «Ризики і виклики для проєктних компаній України в епоху цифрової революції». Розбирали світові інженерні тренди та можливі точки росту.

Фотограф Ларін Андрій _Larin_photo Larin.net.ua 0026.jpg

Віталій Артьомов

Фотограф Ларін Андрій _Larin_photo Larin.net.ua 0027.jpg

Ігор Бойко

Фотограф Ларін Андрій _Larin_photo Larin.net.ua 0024.jpg

Ірена Брик

Ігор Бойко, комерційний директор Readymix Ukraine. Тема: «IoT-рішення для бетонування: Історія одного великого забудовника». Йшлося про ринок обману та шалені ризики у процесі зведення бетонних конструкцій

Дмитро Дідик, співзасновник та CEO Дах. Тема: «ПО для управління багатоквартирними будинками». Аналізували кількість переваг, які надають мобільні застосунки для власників квартир у нових ЖК і чому ці технології впроваджують не всі забудовники.

Антон Чумак, власник компанії Чумацькі справи. Тема: «Цифрове модулювання будівель». Мова йшла про «електронну рулетку», що заощаджує час інженерів та виключає помилки через людський фактор.

Партнерами CEF виступили: Ceresit, UNIT.City, KOSBUD, proremont.ai, CBC, Prof Build, та CP.

Фотограф Ларін Андрій _Larin_photo Larin.net.ua 0030.jpg

Антон Чумак

Фотограф Ларін Андрій _Larin_photo Larin.net.ua 0029.jpg

Дмитро Дідик

Фотограф Ларін Андрій _Larin_photo Larin.net.ua 0025.jpg

Антон Манзул

Фотограф Ларін Андрій _Larin_photo Larin.net.ua 0023.jpg

Сергій Корнієнко

Команді Construction Evolution Forum вдалося зробити камерний, але технологічний захід — в офлайн-форматі зібрали понад 50 представників топменеджменту, власників будівельного та IT бізнесів. Однак значну увагу приділили й онлайн-формату участі, до якого долучилися декілька сотень слухачів. 

Подія отримує схвальні відгуки професіоналів галузі й вдруге довела, що має вагоме практичне значення для всієї будівельної індустрії України. Організатори заявляють про початок підготовки до наступного CEF. Всі подробиці публікуватимуться на офіційній сторінці заходу www.constructionevo.com.

bottom of page